Pracovník v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost

Sagapo, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Revoluční 594, 795 01 Rýmařov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12300 - 18550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sagapo, příspěvková organizace, IČ 00846350
Pracoviště:Sagapo, příspěvková organizace - pracoviště Rýmařov, Revoluční 594/24, 795 01 Rýmařov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12300 do 18550 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Rýmařov, Revoluční 24
POŽADUJEME
orientace v sociálně právních předpisech min. zák.č. 108/2006 Sb., empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC a administrativních činností, praxe v oboru vítána.
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně invalidity.
Vzdělání:
* střední vzdělání s maturitou nebo střední vzdělání v oborech uvedených v platném právním předpise nebo v jiných oborech a absolvování odpovídajícího akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu minimálně 150 hodin.
Akreditované kvalifikační kurzy možno absolvovat do 18-ti měsíců od nástupu do zaměstnání
Náplň práce:
Rozvíjí pracovní návyky, pracovní aktivity a individuální zručnost klientů, pomocí speciálních pracovních postupů a používání nástrojů, pracovních pomůcek a různých materiálů. Zajišťuje materiál a pomůcky pro pracovní výcvik klientů. Spolupracuje se sociální pracovnicí, rodiči a opatrovníky klienta, popř. s úřady, školou, lékaři. Vede individuální záznamy o průběhu poskytované služby, postupuje dle individuálního plánu klienta a průběžně jej hodnotí. Podáva návrhy na jeho aktualizace. Podílí se na podpoře obslužné péče klientů.
Žádosti s životopisem zasílejte do 31.10.2016 na e-mail: [email protected] nebo adresu: Sagapo, příspěvková organizace, Uhlířská1353/ 2, 792 01 Bruntál

Zaměstnanecké výhody8): kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, ), osobní a další příplatky, 5 týdnů ŘD, aj.

Z : 18.10.2016

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11596260761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou