Pracovník v sociálních službách

Sagapo, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Uhlířská 1353, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13360 - 20090 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sagapo, příspěvková organizace, IČ 00846350
Pracoviště:Uhlířská 1353/2, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 13360 do 20090 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál
POŽADUJEME
Znalost v sociálně právních předpisech v oblasti sociálních služeb a sociální agendy, standardů kvality soc. služeb, sociálně právní poradenství, strategické a projektové řízení, sociálně právní poradenství, práce na PC a administrativní činnosti, aj. Empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru vítána. Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením s maximálně 1. stupněm invalidity.
Vzdělání:
Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oborech sociální práce, sociální a humanitární práce, sociální právní činnost, charitní a sociální činnost, sociální pedagogika nebo v jiných oborech a absolvování odpovídajícího akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách.
Náplň práce:
Organizování, odborné a ekonomické zajišťování sociální služby, plánování průběhu poskytování sociální služby, administartivní činnost, zajišťování standardní dokumentace, zajišťování informací a podkladů pro sociální práci.
Žádosti s životopisem zasílejte nejpozději do 15.03.2017 na e-mail: [email protected] nebo adresu: Sagapo, příspěvková organizace, Uhlířská1353/ 2, 792 01 Bruntál

kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, ), osobní a další příplatky, 5 týdnů ŘD, aj.

Z : 28.2.2017

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12244430766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou