Zvárač do lodeníc v Rotterdame

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Bleiswijkseweg 43A, 2712PB Zoetermeer, Holandsko
Termín nástupu
priebežne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame okamžité zamestnanie zváračom s metódou MIG, MAG, ktorí majú štátne skúšky EN 287-1 135, 136, alebo 138 v lodeniciach v Rotterdame. Angličtina je veľkou výhodou, ale nie je rozhodujúca. Potrebujeme šikovných a samostatných ľudí, ktorí majú prax pri zváraní kovov s veľkými hrúbkami, ale aj s ostatnými zváračskými prácami, ako je žliabkovanie, dobrusovanie, rovnanie švov, alebo dočisťovanie, vizuálna kontrola zvarov. Samozrejmosťou je práca s technickou dokumentáciou a vôľa vzdelávať sa. Pred nástupom budete musieť absolvovať bezpečnostný kurz VCA-B, pokiaľ ho už nemáte.

Naši zvárači dostanú legálnu prácu s holandskou pracovnou zmluvou, s výplatami v súlade s holandskou kolektívnou zmluvou. V prípade práce na zmeny legálne príplatky za zmennú prácu. Majú zabezpečené zdravotné poistenie, ubytovanie, dopravu do práce služobnými autami, pravidelné výplaty zasielané týždenne priamo na účet. Takisto majú právo na využitie ostatných benefitov, ktoré ponúka holandský sociálny systém ako sú detské prídavky, odlučné, návrat dane atd.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2092259  Datum zveřejnění: 29.6.2015