Aston Martin - Autoklampiar - Práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika, Maďarsko, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
03.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najexkluzívnejšieho predajcu Aston Martin-ov v Európe hľadáme autoklampiara najlepšie so skúsenosťami s reštaurovaním veteránov. Výroba nových karosárskych dielov a karosérii na automobily : Bentley, Rolls Royce, Aston Martin, Jaguár a Ferrari.

Holandská pracovná zmluva, zabezpečené ubytovanie, dochádzanie do práce služobným autom, žiadne poplatky, prihlásenie na všetkých potrebných úradoch...atď.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na uvedené emailové adresy:
Kontakt pre stredné a východné Slovensko a Maďarsko
Kraje: Banskobystrický, Prešovský, Košický
Peter Schwarzbacher
schwarzbacher@sagiusuitzenders.nl

Kontakt pre západné a severné Slovensko, Česká republika
Kraje: Bratislavský, Trnavský, Nitriansky, Trenčiansky, Žilinský
Denisa Valigurčinová
denisa@sagiusuitzenders.nl

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori.
Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky, vždy sa niečo nájde. Pokiaľ ste „fachman“, dajte nám vedieť a niečo vymyslíme.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sagius Uitzenders B.V.
Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Schwarzbacher
Tel.: 00421905897539
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2759152   Datum zveřejnění: 15.11.2016