Obchodní zástupci

SAHARA vydavatelství s.r.o. (MPSV)

Místo práce
č.e. 105, 262 03 Mokrovraty, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAHARA vydavatelství s.r.o., IČ 24780774
Pracoviště:Pouště č.e. 105, Mokrovraty, 262 03 Nový Knín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 25000 do 38000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: obchodní zástupci
Do nově budovaného týmu hledáme schopné, ambiciózní a komunikativní členy, kteří chtějí rozvíjet svoji obchodní kariéru - vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v oblasti POLYGRAFIE - tiskových, spotřebních a dárkových produktů, placené reklamy.
Pracovní náplň:
Vyhledávání a oslovování nové firemní klientely, presentaci služeb a produktů společnosti, vedení jednání a realizace obchodních aktivit ve svěřeném regionu - sepisování zakázek s odběrateli, včetně rozvozu a dodání objednaného zboží.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ( není podmínkou ), zkušenost s obchodem a prodejem
- praxe v terénu jako obchodní zástupce, akvizice, oslovování klientů a firem
- schopnost samostatné práce, kreativní přístup, flexibilita, serióznost
- aktivní vyhledávání nových klientů a firem
- uživatelská znalost práce na PC
- možnost spolupráce na základě ŽL
Naše nabídka:
- motivační finanční ohodnocení odpovídající výkonu, dle výše obratu
- správu a péči o Vámi zajištěnou skupinu klientů, firem a podnikatelů
- výkon práce v regionu Vašeho bydliště
- profesní růst
Své písemné nabídky s připojeným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]
Nástup: od 25.4.2017 Mzda: 25 000,- až 38 000,- Kč
Kontakt: Mrázek Luboš, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: SAHARA vydavatelství s.r.o., Pouště 105, Mokrovraty, 262 03 Nový Knín

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12501200727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou