Vedoucí programu a propagace

SAK Studénka, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Budovatelská 770, 742 13 Studénka, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15900 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti propagace a reklamy (24312)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAK Studénka, příspěvková organizace, IČ 66183561
Pracoviště:Budovatelská 770, Butovice, 742 13 Studénka 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15900 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z: 26.10.2016. Místo výkonu práce: SAK Studénka, příspěvková organizace, 2. května 7, 742 13 Studénka 1, okres Nový Jičín. Pracovní doba od 7:00 - 15:30 hodin a dle naplánovaných akcí.
Požadavky: Řidičský průkaz skupiny B,výborné organizační a komunikační schopnosti, orientace a přehled v kulturním dění, odolnost vůči stresu, časovou flexibilita, praxi ve zpracování grantů vítána, pokročilou znalost práce na PC, trestní bezúhonnost.
Popis práce: komplexní organizační zabezpečení kulturních akcí (objednání, sjednání smlouvy, stanovení marketinku, organizační zabezpečení), Zajišťování propagace a PR celé organizace i jednotlivých akcí, spolupráce s dalšími subjekty ve městě a okolí, příprava a realizace dílčích projektů, příprava podkladů pro dokumenty organizace za středisko, administrativní zpracování podkladů, vkládání na www stránky informace o akcích.
Práce s pružnou pracovní dobou na dobu neurčitou s platovým zařazením v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., § 5 odst. 1. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Nástup možný od 01.02.2017. Další informace Vám poskytne Mgr. Hana Maiwaelderová, tel.: +420 777 069 472, e-mail: [email protected], hlásit se můžete v době od 9.00 do15.00 ve dnech: 07.11.2016 – 17.11.2016.

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11642690781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B