Sádrokartonář - montér suchých staveb

SAKORA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Palachova 1081, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-27
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři suchých staveb (71124)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAKORA s.r.o., IČ 28728807
Pracoviště:Palachova 1081/8, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-27
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu hledáme sádrokartonáře. Nabízíme dlouhodobou práci, možnost mzdového růstu (úkolová mzda), stabilní zázemí firmy. Požadujeme loajalitu, chuť pracovat, praxe a řidičský průkaz výhodou. Po zkušební lhůtě zajistíme certifikaci na suchou výstavbu. Pracovní smlouva na dobu určitou jeden rok, poté prodloužení na dobu neurčitou. Preferujeme první kontakt emailem (profesní životopis), následně vás budeme kontaktovat za účelem sjednání si osobní schůzky.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12233900737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity