Reagujte bez životopisu

Masérka v Thai Štúdiu

Sala Thai Massage

Miesto práce
Kernerstraße, Heilbronn, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacSprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu? Pre naše masážne štúdio SALA THAI v D-74076 Heilbronn (Nemecko) hľadáme skúsenú masérku. Vaša pracovná doba je flexibilná a zahŕňa cca. 25 hodín týždenne s dobrou mzdou (€ 20,00 / hodina).

Predpoklad - ochota pracovať i v sobotu.​

Ubytovanie vieme na požiadanie sprostredkovať.

Základné jazykové znalosti: nemčina alebo angličtina.

Informácie o našom štúdiu nájdete na internetovej stránke  www.salathai-heilbronn.de. Znie to pre Vás zaujímavo? Ak áno, kontaktujte nás e-mailom: [email protected]

- V našom Thai Štúdiu si môžeš privyrobiť veľmi zaujímavé sprepitné, ktoré ti určite pomôže zlepšiť tvoje finančné zázemie.

- Okrem toho, ti ponúkame príjemné a uvoľnené pracovné prostredie, kde sa budeš cítiť skvele.

- Budeme sa ti venovať a pomôžeme ti rozvíjať tvoje zručnosti v oblasti masáží.

- teší sa na teba náš priateľstký tím, ktorí ti pomôže sa dobre integrovať

- sme flexibilní a radi sa prispôsobíme tvojim potrebám a požiadavkám, aby si sa u nás cítil príjemne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Masér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Priatelske vystupovanie. Otvorenosť sa uciť a zlepšovať. Do základných techník thai masáže - vás radi zaučíme.

Ponúkama tradicne wellness Thai masaze vo velmi vkusne zariadenom a prijemnom studiu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4791717  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac