Hľadáme šikovných čašníkov za zaujímavé finančné ohodnotenie

Salaš - Žiar s.r.o.

Miesto práce
Žiarska dolina 378, 032 05 Žiar, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o plynulý chod reštaurácie a terasy, obsluha zákazníkov, prijímanie objednávok, práca s pokladňou a hotovosťou, servírovanie jedál a nápojov. Podávanie informácií o ponúkaných jedlách, účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu, kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru

ubytovanie zdarma
zamestnanecká strava
príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
zaujímavé finančné ohodnotenie

Reštaurácia SALAŠ v Žiarskej doline a nádhernej Tatranskej lokalite v blízkosti mesta Lipt.Mikuláš hľadá milých a šikovných čašníkov na TPP alebo formou brigády. Škola i prax v dannom odbore nie sú podmienkou ale výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovny ruch

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať,
profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť

malý rodinný podnik s prevažujúcou reštauračnou činnosťou

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2989407  Datum zveřejnění: 28.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou