Predavačka syrových výrobkov

Sálem s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
600 - 800 EUR/mesiac, fixný plat od hodiny + prémie od tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Sálem s.r.o., najväčší predajca tradičných syrových a mliečnych produktov na slovenskom trhu, hľadá šikovné a komunikatívne predavačky do svojich značkových predajní v obchodných centrách, ktoré sa nachádzajú v hore uvedených mestách.
Práca zahŕňa predaj produktov (syrové a mliečne výrobky) aktívnym spôsobom, komunikácia so zákazníkmi, práca s pokladňou, starostlivosť o prevádzku a o stav predávaného tovaru, vybavovanie reklamácií zákazníkov.
NÁSTUP IHNEĎ!!!
DO PREDMETU MAILU ALEBO DO TEXTU JE POTREBNÉ UVIESŤ MESTO, V KTOROM SA UCHÁDZATE O PRÁCU.

Výborné platové podmienky.
Práca na trvalý pracovný pomer.
Možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na adresu [email protected].

DO PREDMETU MAILU ALEBO DO TEXTU JE POTREBNÉ UVIESŤ MESTO, V KTOROM SA UCHÁDZATE O PRÁCU !

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých životopisy vyhovovali našim požiadavkám.

V žiadosti prosím uveďte mesto, v ktorom chcete pracovať, inak váš životopis nebude zaradený do databázy, ale automaticky vyradený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

zodpovednosť
komunikatívnosť
príjemné vystupovanie,
časová flexibilita,
aktívny prístup k riešeniu problémov

Spoločnosť Sálem s.r.o. je momentálne najväčším predajcom tradičných SLOVENSKÝCH mliečnych a syrových výrobkov na Slovensku.

Prináša kvalitu slovenských výrobkov priamo k spotrebiteľovi, do všetkých miest na Slovensku, pričom naše ambície siahajú aj do okolitých krajín.Sortiment pozostáva zo slovenských mliečnych a syrových výrobkov, ktoré sú vyrobené rôznymi výrobcami z Oravy, Turca, Zázrivej a Banskej Bystrice. Ich certifikované výrobky sa vyznačujú kvalitou a tradíciou, ktorú dokáže oceniť nielen slovenský spotrebiteľ, ale aj turisti, ktorí sa zaujímajú o slovenskú tradíciu.

Spoločnosť Sálem s.r.o. prevádzkuje v tomto okamihu 23 predajní po celom Slovensku od Bratislavy až po Košice, nachádzajúce sa v nákupných centrách a obchodných domoch tak, aby sme priniesli tradičné výrobky bližšie k spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1556825  Datum zveřejnění: 21.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600 - 800 EUR/mesiac, fixný plat od hodiny + prémie od tržby