Fundraiser/ka

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice (MPSV)

Ant. Barcala 1791, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté pro styk s veřejností (24320)

Pracoviště a kontakty

Firma:Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice, IČ 62537601
Pracoviště:Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice - Komunitní centrum Máj, Ant. Barcala 1791/40, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:zástup za MD a RD
Náplň práce: aktivní vyhledávání a mapování finančních zdrojů, příprava, zpracování a podávání projektů, koordinace naplňování jejich výstupů, komunikace s vedoucími pracovníky a zpracování závěrečných zpráv, oslovování a získávání nových individuálních a firemních dárců, péče o stávající dárce, podílení se na tvorbě strategií fundraisingu a zpracování fundraisingového plánu, realizace a koordinace fundraisingových aktivit.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, výbornou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), výborné komunikační schopnosti, samostatnost, kreativita, spolehlivost, časovou flexibilitu (náročná období v roce), praxi ve fundraisingu aspoň 2 roky (výhodou), respektovat a rozvíjet poslání organizace a ztotožnit se s ním, orientaci v oblastech: sociální služba NZDM, volnočasové aktivity pro děti a mládež, podpora rodiny, neziskový sektor, znalost AJ resp. NJ výhodou, ŘP.
Nabízíme: náročnou smysluplnou práci, prostor pro realizaci vlastních nápadů, kreativní a zodpovědnou práci na zajímavých projektech, další profesní vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, podporu kolegů při práci, příjemnou kulturu organizace i pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody.
Podmínky dvoukolového výběrového řízení:
1. kolo výběrového řízení:
- do 15.10. 2016 zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: Salesiánské středisko mládeže Č. Budějovice, Emy Destinové 1, 370 05 České Budějovice, nebo na email: [email protected]
- motivační dopis pište na téma "Co dělá a co musí umět fundraiser" (rozsah jedna strana A4) V motivačním dopise specifikujte:
1. Vaši představu práce fundraisera. Co podle Vás dělá a musí umět?
2. Jaké máte předpoklady pro tuto práci (proč se na ni hodíte právě Vy)?
3. Proč chcete pracovat v Salesiánském středisku mládeže?
4. V případě, že s fundraisingem máte zkušenosti, jakých výsledků jste v oboru dosáhli?
2. kolo výběrového řízení proběhne formou pohovoru, ke kterému budou pozváni jen vybraní uchazeči. Pohovor se bude konat ve dnech 24. - 25. 10. 2016

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11486910721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou