Vállalati ügyfélkapcsolattartó

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Cseh Köztársaság
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.02.02.

2016.02.02.

Amit kínálunk:
Bejelentett, havi alapbér: megállapodás kérdése
Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
Céges autó, Költségtérítés autóra
Céges mobil, Költségtérítés mobiltelefonra
Céges laptop
Meglévő ügyfelek átadása, Új ügyfelek átadása
Hosszútávú, biztos munkalehetőség, Előrelépési lehetőség: vezetői pozícióba
Biztos, szakmai és anyagi háttér
Továbbképzések, Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
Folyamatos fejlődési lehetőség, Fiatal, nyitott, lelkes csapat
Teljeskörű szakmai támogatás, Teljes infrastruktúra (iroda,...stb.)

Feladatok:
Új és meglévő ügyfelekkel tárgyalások lebonyolítása: műanyag nyilászárók, ajtókilincsek, ablakkilincsek értékesítése
Szerződések megkötése

Elvárások:
Min. 1-3 éves termék értékesítési tapasztalat. Műszaki affinitás
Cseh és magyar vagy román nyelvtudás
Beszélt nyelvek
Cseh nyelv - tárgyalóképes és Magyar nyelv - alapfok vagy Román nyelv - alapfok

Hirdető cég

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott
ID: 2402282  Datum zveřejnění: 20.1.2016