Pracovník v oblasti řízení vztahů se zákazníky

Salesjob.HU

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš zadavatel,
jedna z předních společností působících na trhu
v Maďarsku
přijímá

pracovníků v oblasti řízení vztahů se zákazníky

• Udržování a navázání kontaktů se stávajícími a novými klienty
• Udržování spokojenosti, hodnocení potřeb
• Uzavírání smluv
• Prodej kování, spojovacích dílů (šrouby), závěsů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Ohlášené pracovní poměr
• Ohlášený měsíční základní mzda brutto 33 000 CZK (v závislosti na zkušenostech může se flexibilně zvýšit)
• + Vysoké měsíční provize 25 000 CZK/měsíc
• Firemní auto
• Náhrady na auto
• Firemní laptop
• Náhrady na laptop
• Firemní mobil
• Náhrady na telefon
• Předání stávajících zákazníků
• Předání potenciálních zákazníků
• Flexibilní pracovní doba
• Tréninky
• Možnost pokroku v kariéře do funkce managementu prodej
• Dlouhodobé, stabilní pracovní příležitosti
• Možnost neustálého vývoje
• Plná technická podpora, tréninky, zaškolení
• Mladý, otevřený, nadšený tým
• Před startem odborná příprava

Informace o náboru

Datum pracovní smlouvy s naším klientem:
31. January 2015.

Jak se přihlásit:
Můžete se přihlásit životopisem s fotografií zaslaným e-mailem na e-mailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s prodejem produktů v technické oblasti

nebo

technické vzdělávání (sekundární nebo terciární vzdělání ve strojírenství, ve výrobě strojů, nebo ve stavebnictví, nebo týkající se stavebního průmyslu, chybějící terciární vzdělání však není důvod pro zamítnutí!)
• Plynulá znalost anglického jazyka ústně i písemně

• Řidičské oprávnění na osobní motorové vozidlo

• Plynulá znalost anglického jazyka ústně i písemně, která bude předběžně kontrolovaná po telefonu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš klient s lídrovou společností s výrobou ovocných vín v Maďarsku.
ID: 1978300  Datum zveřejnění: 14.1.2015