Sociální pracovník/-ice ve střediku stopa čápa

Salinger, z.s. (MPSV)

třída Karla IV. 430, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Salinger, z.s., IČ 67440185
Pracoviště:Občanské sdružení Salinger - Stopa čápa, třída Karla IV. 430/26, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ve středisku Stopa Čápa
- PP formou HPP na dobu určitou s možností prodloužení, pružná pracovní doba
- Náplň práce: pracuje s náhradními rodinami v jejich přirozeném prostředí, poskytuje klientům pomoc a podporu, provází je v obtížných životních situacích, jedná se zájemci, uzavírá s klienty smlouvy, realizuje individuální plánování, je klíčovým pracovníkem/klíčovou pracovnicí vybraných rodin, spolupracuje s návaznými organizacemi a orgány sociálně-právní ochrany dětí, zpracovává administrativu spojenou s výkonem přímé práce, organizuje a následně se účastní pobytů a akcí pro rodiny v náhradní rodinné péči, podílí se na tvorbě a aktualizaci metodických postupů v souladu se standardy kvality sociálních služeb a -sociálně-právní ochrany, dbá na svůj odborný růst
- Požadujeme: VŠ či VOŠ vzdělání - vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (§ 110), trestní bezúhonnost, samostatnost a spolehlivost, dobré komunikační dovednosti, aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb a SPO, zákona o sociálních službách, zákona o sociálně-právní ochraně dětí, znalost práce na PC (programy Word, Excel) - uživatelská úroveň, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Nabízíme: stabilní a dobré finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, týmovou a individuální supervizi,prostor pro seberealizaci, možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace např. prostřednictvím každoročního vzdělávání, 5 týdnů dovolené, další mimořádné možnosti vzdělávání, indispoziční volno
- Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Salinger, z.s."
-motivační dopis v rozsahu min. 0,5 - max. 1 A4 s uvedenou osnovou:
(Co mě motivuje pro práci s uvedenou cílovou skupinou?)
(Proč bych měl/a získat danou pracovní pozici právě já?)
(Čím můžu do budoucna přispět středisku Stopa čápa, popřípadě svému zaměstnavateli?)
-kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
-čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
-Pokud nebude přihláška obsahovat výše uvedené náležitosti, nebude uchazeč přizván k výběrovému řízení.
- Přihlášky zasílejte do 22. 5. 2017 (včetně) na e-mail: [email protected], nebo adresu Stopa čápa, třída Karla IV. 430, 500 02 Hradec Králové s označením obálky VŘ-SP.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12617040746

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B