Vedoucí pobočky

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
778, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-12
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech (1221)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601
Pracoviště:SALVATOR STŘECHY s.r.o. - provozovna Olomouc - Holice, Holice 778, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-05-12
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jaké budou Vaše úkoly?
- řízení obchodní činnosti pobočky a zajištění jejího provozu, řízení zaměstnanců pobočky na pozicích obchodní zástupce, prodejce, skladník a jejich motivace a podpora při plnění úkolů,
- aktivní obchodování s VIP zákazníky, zodpovědnost za celkový chod pobočky, zodpovědnost za plnění hospodářských cílů a dosažení plánovaných obratů a zisků, prosazování firemní filozofie a cílů.

Co od Vás očekáváme:
že jste komunikativní, odpovědná a samostatná osoba, která má:
- minimálně SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického nebo obchodního zaměření,
- praxi na pozici vedoucí pobočky nebo na obdobné pozici výhodou, zkušenost s vedením týmu výhodou,
- manažerské dovednosti, odolnost vůči stresu, obchodní duch, komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, iniciativu, důslednost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, proaktivní přístup k zákazníkům
- znalost účetního programu K2 a znalost střešního sortimentu je velkou výhodou,
- aktivní znalost práce na PC - MS Office, ŘP sk. B, aktivní řidič.

Nabízíme:
- zázemí silné obchodní společnosti s významnou pozicí na ČR trhu s 12 pobočkami v ČR
- vysokou firemní kulturu, služební automobil i pro soukromé účely, chytrý mobilní telefon, notebook, základní zaškolení v rámci adaptačního programu, odborné zaškolení obchodních dovedností, podporu dalšího profesního rozvoje, zajímavou práci a kariérní růst, odpovídající finanční ohodnocení podle výsledků pobočky, pravidelný motivační systém odměňování, výkonnostní bonusy, 13. a 14. plat na základě dosažených výsledků, pracovní poměr uzavřený na základě pracovní smlouvy a věrnostní odměny.
Nástup možný ihned. Pracoviště: Holice (Průmyslová) č.p. 778, Olomouc. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky (volat od pondělí - pátku, 7:00 - 16:00 hod.).

Poslední změna:2016-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10763120777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou