Vnitřní prodejce, fakturant/-ka - plzeň

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dopravní 1026, 1 2 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601, http://www.salvatorstrechy.cz
Pracoviště:SALVATOR Střechy s.r.o. - pobočka PLZEŇ, Dopravní 1026/6, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, mailem)
- aktivní prodej a nabídka střešního materiál a výrobků
- poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu
- objednávat materiál a zboží (telefonní, mailová komunikace)
- zpracovávat cenové nabídky
- vystavovat v účetním programu faktury, dodací listy, zakázky, pracovat s pokladnou a hotovostí

Požadujeme:
- komunikativnost, odpovědnost a samostatnost
- SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenost s aktivním prodejem nebo přímým prodejem (na prodejně velkou výhodou)
- velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost)
- ochotu učit se novému a dále se vzdělávat
- znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)

Nabízíme:
- příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí
- moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR
- příležitosti k dalšímu rozvoji
- pravidelná školení

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Poslední změna:2016-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11093470767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou