Personalista/ka

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
90, 768 75 Loukov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti personálního řízení (24230)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601, http://www.salvatorstrechy.cz
Pracoviště:Loukov 90, 768 75 Loukov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Loukov
- Náplň práce - Inzerování volných pracovních pozic, předvýběr uchazečů, Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů na pracovních portálech a sociálních sítích, Vedení samostatných výběrových řízení, Zpětná vazba kandidátům o výsledcích výběrového řízení, domlouvání nástupu nových kolegů, Zajištění adaptačního procesu pracovníka
Vedení HR administrativy, vstupní školení, nástupní materiály, školení BOZP atd., Administrativní práce dle potřeby HR oddělení, Tvorba reportů
- Co od Vás očekáváme: Minimálně SŠ/VŠ vzdělání - zaměření na HR výhodou, Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat na pobočky v rámci ČR, Prokazatelnou praxi v oblasti HR (zkušenosti s vedením samostatných výběrových řízení), Zkušenost s vedením personální agendy, Velmi dobrá orientace na internetu a uživatelská znalost MS Office, Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, Znalost Zákoníku práce, Samostatnost, kreativita, zodpovědný přístup k plnění úkolů
- Co Vám nabízíme: Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, Mzdové podmínky jsou otázkou vzájemné dohody – dle zkušeností, Samostatnou a tvůrčí práci, Osobní automobil i k soukromým účelům, zvýhodněné ceny střešního materiálu, nástup možný ihned
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12388590711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B