Zvárač

Samkos s.r.o.

Nemecko, Veľká Británia, Belgicko, Taliansko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Galanta, okres Piešťany, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 5000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie konštrukcií,plechóv, potrubia

ubytovanie,cestovne,50eur nástupné

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce:
Nitra,Piešťany,Nové Mesto nad Váhom,Trenčín,Topoľčany,Belgicko,Taliansko,Holansko,Nemecko,Rakúsko
Typ pracovnej ponuky:
Zámočník-Zvárač všetky skupiny
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: ano/ nie
Požiadavky na zamestnanca
Jazykové znalosti:
podla objednávky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vrámci našej kooperácií hľadáme pracovníkov vše-ho druhu pre celu EU

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
manuálna zručnosť
spoľahlivosť,kvalita

Spoločnosť Samkos s.r.o. je spoločenstvo kooperácií pôsobiace na Európskom trhu.
Naším hlavným poslaním je sprostredkovať a zabezpečiť obsadenie voľného pracovného miesta. Podieľame sa na vytváraní nových pracovných miest, školíme a rekvalifikujeme nových kandidátov.

Ponúkame nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne širokú škálu možnosti spolupráce.
Ponúkame Vám:
• Profesionálny prístup založený na obojstrannej dôvere a výhodách
• Dlhoročné znalosti a skúsenosti

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2156416  Datum zveřejnění: 29.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 5000 EUR/mesiac