Muzdová /-ý účetní

SAMOHÝL, a.s. (MPSV)

Místo práce
Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAMOHÝL, a.s., IČ 25928996
Pracoviště:Smetanova 1058, 512 51 Lomnice nad Popelkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:

opersonální evidence (zpracování nástupních a výstupních dokumentů)
okomunikace se zaměstnanci, orgány státní správy a zdravotními pojišťovnami
okompletní zpracování mezd zaměstnanců, likvidace dávek nemocenského pojištění
ozpracování ročního zúčtování daní, evidenčních listů důchodového pojištění

Požadujeme:
oSŠ vzdělání ekonomického směru
opraxe na stejné pozici min. 2 roky
oznalost práce na PC - MS Office (Excel, Word, Outlook)
oznalost platné legislativy, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
ozázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí
omožnost prodloužení pracovní smlouvy
onástup k 1.11.2016 nebo dle dohody

www.samohyl.cz / pracovní příležitosti

kontakt: e-mailem

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11530430741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou