Montér oken a dveří v Německu

Samson Personal-Team GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2640 euro ( 71 000 kč)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo práce: západní Německo

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
-plat 11€ za hodinu ( hrubého) + 44 € (čistého) za každý odpracovaný den
-německá pracovní smlouva včetně kompletního pojištění, sváteční bonusy, "kindergeld".
-časté přesčasy-větší výdělky
-možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás již dnes na e-mail:
[email protected]
Do e-mailu prosím přiložte svůj životopis a zkopírujte souhlas se zpracováním osobních údajů:
"Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění pro účely personálního výběrového řízení.
Souhlasím aby tyto údaje byly v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 zákona zpracovány, uchovány a poskytnuty třetím osobám, za účelem výše uvedeného výběrového řízení."

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

pracovitost, efektivita, zručnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenost v oboru min. 3 roky, komunikativní němčina

Požadujeme:
-zkušenosti v oboru min.3 roky
-dobrá znalost němčiny
-ochota dlouhodobě pracovat v zahraničí
- vlastní auto výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KS Personal Service- jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců.
Blízce spolupracujeme s ověřenými německými, holandskými a rakouskými partnery, hledajícími kvalifikovaný technický personál.
Naší profesionalitu potvrzují stovky osob, které díky nám nalezli práci v zahraničí.
ID: 2824130  Datum zveřejnění: 23.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2640 euro ( 71 000 kč)