Švadlena (šička)

Šance pro Tebe, o.s. (MPSV)

Místo práce
Štěpánkova 92, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
9200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (75330)

Pracoviště a kontakty

Firma:Šance pro Tebe, o.s., IČ 68246277
Pracoviště:Šance pro tebe, Štěpánkova 92, Chrudim I, 537 01 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 9200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Fortenská 138, Chrudim.
Požadujeme: 1 rok odborného učiliště v šití či praxi v šití na el. šicím stroji a jeho obsluze. Slušné vystupování, nekonfliktnost, zodpovědnost v docházce. Odpovědnost k práci, spolehlivost, bezúhonnost (čistý trestní rejstřík). Chuť do práce, samostatnost a pečlivost.
Nabízíme: Plný nebo zkrácený úvazek (20 hod./týden), zaškolení a podporu při práci (asistence mistrové a soc. pracovnice). Pracovní smlouvu na 6 měs. i na déle! Kreativní pracovní prostředí a prostor projevit své schopnosti a talent. Odpovědnou a důležitou práci. Zvyšování znalostí a možnost zapojení se do dalších aktivit organizace. Nárok na dovolenou 25 dní v roce. Rozložení pracovní doby dle dohody.
Výhodou je znalost práce se střihy (práce na PC), zkušenosti s drobnou manuální prací (šití, žehlení, drobné opravy), chuť k práci, samostatnost, pečlivost.
Nabízíme: příležitost získat praxi v oboru a v největší organizaci nabízející sociální podporu a pomoc Šanci pro Tebe.
Být švadlenou již není to, co bývalo. Nyní se jedná o skoro uměleckou práci... od návrhu po realizaci.

Poslední změna:2015-07-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 9188440722

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání