Designér a návrhář umělecký

SANS SOUCI, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sklářská 705, 473 01 Nový Bor, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:SANS SOUCI, s.r.o., IČ 27278727
Pracoviště:SANS SOUCI, s.r.o. Nový Bor, Sklářská 705, 473 01 Nový Bor

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost Sans souci, s.r.o. hledá senior designéra pro práci v novoborské kanceláři.
Náplň práce:
- Vizualizace produktů ze skla a jejich kompozice do interiérů (svítidel, světelných objektů a skulptur, dekorativních stěn a panelů)
- Modelace podle zadaných výkresů
- Tvorba renderovacích map

Požadujeme:
- Nutná znalost programu Rhinoceros a V-Ray na dobré úrovni
- Znalost pluginu Grasshopper výhodou
- Pokročilé ovládání Adobe Photoshop, částečně Illustrator
- Cit pro barvy a kompozici interiéru
- Praxe s prací se sklem výhodou
- Znalost Powerpointu a Acrobatu výhodou
- Invenci, odvahu zkoušet a vyvíjet nové produkty
- Pasivní znalost AJ

Nabízíme:
- Kreativní práci s potenciálem rozvinutí v designérskou činnost
- Práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem
- Mladý kolektiv
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, začátek možný ihned
- Práci na plný pracovní úvazek v Novém Boru
- Ohodnocení až 30.000 Kč

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj profesní životopis a Vaše portfolio na e-mailovou adresu [email protected].

V případě dotazů kontaktujte: Jana Špringla, Sans souci, s.r.o., +420778481041, www.ss-gd.com.

Poslední změna:2015-04-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 8279350708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou