Operátor cnc stroje

SANS SOUCI, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
27, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-27
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech (31191)

Pracoviště a kontakty

Firma:SANS SOUCI, s.r.o., IČ 27278727
Pracoviště:SANS SOUCI, s.r.o. - 004, Dubice 27, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-27
Mzdové rozpětí:od 17000 do 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme operátora CNC strojů do našeho vývojového centra v Dubici u České Lípy.
Náplň práce:
Obsluha zcela nového CNC stroje
Drobné opravy a údržba zařízení

Požadujeme:
- Zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou
- Zodpovědnost, pečlivost, zručnost
- Zkušenosti s prací se sklem, kovem a elektrem výhodou
- Ochotu učit se
- Flexibilita a možná práce ve vícesměnném provozu
- Anglický jazyk výhodou

Nabízíme:
- Práci s exkluzivním produktem s realizacemi po celém světě
- Zaškolení od výrobce stroje
- Práci s unikátní technologií vyvinutou pro naši společnost
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, začátek možný ihned
- Práci na plný pracovní úvazek
- Ohodnocení 17.000 - 22.000 Kč
- Příspěvek na stravování formou stravenek
- Možnost vycestování na montáže našich výrobků do různých zemí po celém světě.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu [email protected]

V případě dotazů kontaktujte Petra Dostála, SANS SOUCI, s.r.o., +420 731 600 104, www.ss-gd.com.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12577350771

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou