Pracovník/-ce it podpory

SanSwiss s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Popovická 1123, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:SanSwiss s.r.o., IČ 28762860
Pracoviště:Popovická 1123, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK/-CE IT PODPORY - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: [email protected].
Požadujeme základní znalosti v oblasti koncových zařízení na platformě MS Windows v podnikovém prostředí na platformách MS Windouws 7 a 8, MS Office, zkušenosti s podporou periferních zařízení (tiskárny, scannery...), zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita, orientace na zákazníka, komunikativnost, orientace IT, aktivní AJ (slovem i písmem) na komunikativní úrovni, ŘP skup. B.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, jazykové kurzy, perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy, prostor pro vlastní seberealizaci, profesní růst. Vhodné i pro absolventy, nástup možný dle dohody.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 12208890742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou