Finanční specialista/tka v oddělení závazků- AJ a NJ 20h/týdně

SAP Services s.r.o.

Místo práce
Radlická 714/113A, Praha 5 - Nové Butovice, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšný kandidát bude zodpovědný za včasné a pečlivé vykonávání celé řady úkolů v oblasti dodavatelských faktur a dlouhodobého majetku.

Hlavní zodpovědnosti:
• Administrativní podpora oddělení závazků
• Účtování příchozích faktur od dodavatelů
• Zajištění včasných plateb
• Správa dlouhodobého majetku
• Komunikace s klienty (interní a externí)
• Úzká spolupráce a komunikace s interními zákazníky a pobočkami společnosti SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
• Příjemné pracovní podmínky
• Práce v mezinárodním prostředí
• Spolupráce na interních projektech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost pracovat v mezinárodním týmu a prostředí
• Dobré komunikační schopnosti (ústní i písemný projev)
• Flexibilita a schopnost pracovat pod tlakem
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Pokročilá znalost angličtiny a němčiny
• Možnost docházet 20 hodin týdně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SAP Services s.r.o. provides various support services to SAP subsidiaries in Europe, Middle East and Africa region. Processes such as Finance and Administration, Human Resources and Operations are run here, from one location.
In most cases, our customers are our colleagues. By providing them with excellent support, we contribute to the overall success of SAP worldwide.
ID: 1517211  Datum zveřejnění: 11.9.2014