Internship ve finančním oddělení (cestovní náhrady)

SAP Services s.r.o.

Místo práce
Radlická 714/113a, 158 00 Praha 5, Nové Butovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete získat první zkušenost ve financích v nadnárodní společnosti? Nabízíme 6měsíční projekt v oddělení cestovních náhrad. Máte výjimečnou příležitost naučit se se SAP softwarem a navíc přihlízet velkému projektu v této oblasti.

Náplň práce:
• Zpracování požadavků na náhradu cestovních nákladů
• Proaktivní řešení dotazů spojených s náhradami cestovních nákladů
• Podpora změn a zlepšování procesu
• Monitoring interní kvality služeb a vyhledávání možností školení v rámci procesního týmu v Manile
• Definování oblasti školení dle jednotlivých poboček a koncových uživatelů
• Centralizace znalostí týkajících se náhrad cestovních nákladů a správa těchto znalostí jako jediného zdroje pro tento proces
• Hlavní styčný bod pro tým zabezpečující náhradu cestovních nákladů, zaměstnance a finanční oddělení v ostatních pobočkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pracovní smlouvu na 6 měsíců s možností prodloužení
• Nadstandardni pracovni ohodnoceni
• Širokou škálu benefitů
• Home-office
• Prostředí renomované nadnárodní společnosti
• Denní komunikace v cizím jazyce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SAP Services s.r.o. provides various support services to SAP subsidiaries in Europe, Middle East and Africa region. Processes such as Finance and Administration, Human Resources and Operations are run here, from one location.
In most cases, our customers are our colleagues. By providing them with excellent support, we contribute to the overall success of SAP worldwide.
ID: 2172594  Datum zveřejnění: 7.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc