Obchodník informačního systému

SAPERTA s.r.o.

Místo práce
Presy 371, Chrudim II, 53701, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc, výše platu dle provizí za sjednané obchody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Prodej kompletního informační systému včetně doplňkových řešení.
- Samostatná obchodní aktivita – akvizice nových zákazníků.
- Prezentace produktů společnosti u zákazníka, vyhledání řešení pro zákazníka a jeho potřeby.
- Zpracování cenových nabídek, vyjednávání obchodních podmínek.
- Vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery.
- Příprava plánů a rozvoj obchodních příležitostí společnosti.
- Zodpovědnost za komunikaci a celkovou obchodní politiku společnosti
- Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky.
- Kontrola realizace obchodních případů s cílem zajistit jejich včasnost a kvalitu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební automobil
- služební mobil
- služební notebook
- aktivní podpora společnosti.
- Samostatnost v práci a prostor pro seberealizaci.
- Nástup nutný ihned
- Vysoké provizní ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu o zařazení do výběrového řízení, zašlete nám svůj životopis, motivační list do 25.9.2014.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, informační technologie, ekonomika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zkušenosti s prodejem v oblasti IS výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC – MS Office, informační systémy
- Základní znalost obchodních, výrobních a ekonomických procesů firmy
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat po ČR.
- Vynikající komunikační, obchodní a vyjednávací schopnosti.
- Odpovědnost, samostatnost, flexibilita.
- Aktivní přístup k práci.
- Tvořivost a pohotové reakce při práci se zákazníky.
- Samostatnost, důslednost a spolehlivost.
- Vysoká úroveň loajality a ztotožnění se s vizí společnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zabývající se prodejem informačních systémů a služeb s tím spojených, programovací práce na zakázku.
ID: 1867479  Datum zveřejnění: 15.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc, výše platu dle provizí za sjednané obchody