Účetní materiáloví

SAPLER a.s. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 1829, 735 06 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-26
Mzdové podmínky (brutto)
12500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní materiáloví (43113)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAPLER a.s., IČ 25825691
Pracoviště:SAPLER a.s. - sídlo, Sportovní 1829/7, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-08-26
Mzdové rozpětí:od 12500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
Praxe v oboru;
Práce na PC ;
Přesnost a spolehlivost, zaměření na detail;
Velmi dobré komunikační dovednosti;
Schopnost rychle se učit ;
Náplň práce:
- vedení skladové evidence
- vyřizování objednávek
- zajištění rychlého a řádného výdeje zboží (účetní výdej materiálu a zboží, přeskladnění)
- komunikace se zákazníky
- komunikace a spolupráce s obchodním oddělením
- spolupráce s finančním oddělením
- zajišťování přepravy zboží k odběratelům
- vyřizování případných reklamací
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, zázemí společnosti s pevnou pozicí na trhu, motivující finanční ohodnocení.
Váš aktuální životopis zašlete na e-mailovou adresu: [email protected]
Výběrové řízení průběžně až do obsazení volného pracovního místa.
Doručením svého životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních dat v souladu se zákonem č. 101/2000Sb.
Pokud nedostanete emailem vyrozumění, byla dána přednost jinému vhodnému uchazeči o zaměstnání

Poslední změna:2014-08-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 7813360768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou