Odborný/á asistent/ka – pojištění vozidel a dopravních rizik

SATUM CZECH s.r.o.

Místo práce
Radniční 133/1, České Budějovice 1, České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vašim úkolem:
• administrativní podpora pobočky – administrativní činnost (zpracování příchozí a odchozí korespondence, kompletace podkladů pojistných smluv, spolupráce při vedení dokumentace apod.)
• komunikace s pojišťovnami, se stávajícími klienty a obchodními partnery
• vyřizování e-mailové a písemné korespondence s pojišťovnami a s klienty
• zpracování kalkulací, návrhů smluv
• odpovědnost za samostatné úkoly, projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu při realizaci stanovených cílů, profesní růst
• firemní akce, teambuilding
• příspěvek na stravování a Flexi Card
• na odpočinek máte u nás 25 dní dovolené
• práci na trvalý pracovní poměr
• odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

Hledáme na hlavní pracovní poměr spolehlivého kolegu/kolegyni na pobočku v Českých Budějovicích. U zájemců na tuto pozici očekáváme především dobré komunikační schopnosti v rámci telefonických, písemných kontaktů a zájem se vzdělávat v oblasti pojišťovnictví.
Pozice je vhodná i pro absolventy – nového člena týmu si zaučíme.
Váš zájem naučit se novým věcem, Vám dá u nás možnost profesního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pojišťovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Mírně pokročilý
Microsoft Word - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Vám nemělo chybět:
• minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
• flexibilita, samostatnost, spolehlivost, vlastní iniciativa
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• ochota průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
• uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.
ID: 2957994  Datum zveřejnění: 8.1.2024