Obchodní manažér

SAVE-TECH Czech, s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
fix podle dohody + progresívní bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme výraznou osobnost z oblasti strojírenství.
Nemáte jak využít svoje vědomosti? Nemáte je kde dále rozvíjet?
Chcete cestovat a poznávat nové lidi?
Chcete být adekvátně finančně ohodnocený?
Přijďte k nám pracovat a umožníme Vám to!

• pečovat o stálé zákazníky a rozvíjet nové obchodní příležitosti.
• osobní kontakt s novými i stálými zákazníky
• příprava prezentací o společnosti
• prezentace společnosti na veletrzích
• příprava podkladů k cenovým nabídkám
• vypracování reportů z obchodních setkání
• zodpovědnost za vlastní realizaci zakázek
• poradenská a technická podpora zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí společnosti s dlouholetou tradicí a nabídka kvalitních produktů
• stály pracovní poměr, práce na plný úvazek
• odborné zaškolení
• odpovídající platové ohodnocení
• práci v mladém dynamickém kolektivu
• vybavení - notebook, mobilní telefon
• služební auto

Informace o náboru

Informácie o výberovom konaní
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.11.2014

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SAVE-TECH spol. s r.o. byla založená v roku 1999 za účelem zkvalitnění služeb v oblasti automatizace. Společnost nabízí kompletní balík služeb pro strojírenské firmy, které mají potřebu a cíl zkvalitnit a snížit provozní náklady na CNC zařízeních.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1912279  Datum zveřejnění: 29.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: fix podle dohody + progresívní bonusový systém