Referent/ka rezervačního oddělení

Savoy Westend Hotel, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Petra Velikého 583, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Savoy Westend Hotel, s.r.o., IČ 27110532
Pracoviště:Savoy Westend Hotel, s.r.o. - 001, Petra Velikého 583/16, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: strukturovaný životopis zasílejte na e-mail [email protected]

POŽADUJEME: aktivní znalost RJ,AJ,NJ. 2 roky praxe na podobné pozici v hotelu, nebo cestovní kanceláři, výborné komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, důkladnost, vysoké pracovní nasazení, výborná znalost práce na PC.

NABÍZÍME: zajímavou, nestereotypní a motivující práci v příjemném prostředí 5* hotelu, zaměstnanecké benefity, přímé jednání, rozvoj profesních znalostí a dovedností.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na adresu [email protected]

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12220240712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou