Technik prípravy výroby (AV technik)

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
01.08.2018
od 4,80EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

analyzovanie ekonomických ukazovateľov segmentu, zlepšovanie a štandardizovanie výrobných procesov
spolupodieľanie sa na tvorbe rozpočtu pre nasledujúci rok
tvorba podkladov a analýz pre plánovanie a prípravu výroby segmentu
spracovanie predbežnej kalkulácie výrobku
spracovanie nábehu nových produktov
tvorba a aktualizácia výrobných plánov a kusovníkov
spolupodieľanie sa na kvalite kmeňových dát produktov
podporuje aktivity vedúce k optimalizácii a racionalizácii produktov segmentu
spolupodieľa sa na tvorbe FMEA

-prácu v modernom strojárskom podniku
-pracovné podmienky na vysokej úrovni
-možnosť kariérneho rastu
-zaujímavý sociálny program
-istotu stabilného zárobku
-doplnkové dôchodkové poistenie

uchádzači doručia e-mailom([email protected]), poštou, prípadne osobne žiadosť, štruktúrovaný životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní na personálny odbor Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, ekonomické zameranie

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
komunikatívnosť
flexibilita
odolnosť voči stresu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1457808  Datum zveřejnění: 6.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 4,80EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení