Keyuser ATS / SAP špecialista (riadenie materiálového toku)

SCHAEFFLER

Miesto práce
okres Skalica
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom rozhovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ATS je systém, ktorý bude systémovo a informačne riadiť materiálový tok od objednania materiálu od linky po dodanie materiálu priamo na miesto určenia
• aktívna práca pri zavádzaní nového SAP programu ATS
• podpora segmentov pri zavádzaní daného programu
• podpora pracovníkov logistiky pri zavádzaní daného programu
• spolupráca pri tvorbe reportov vyplývajúcich z programu
• optimalizácia procesu
• dočasne nutné rátať s trojmennou dochádzkou

-13. a 14. plat
-osobné ohodnotenie
-motivačná odmena v súvislosti s prítomnosťou na pracovisku
-platové podmienky zodpovedajúce náročnosti práce a dosiahnutej praxi
-možnosť navštevovať jazykové kurzy
-možnosť uplatniť sa nielen v rámci štruktúr Slovenska, ale aj v rámci koncernu Schaeffler vo svete
-možnosť práce v medzinárodnej spoločnosti v automotive oblasti s viac ako 65 tis. zamestnancami celosvetovo

uchádzači zašlú žiadosť, profesný životopis a kópiu dokladu o vzdelaní e-mailom, poštou prípadne osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť procesov logistiky výhodou
-aktívna znalosť nemeckého, príp. anglického jazyka podmienkou
-znalosť práce v MS Office, SAP veľkou výhodou
-schopnosť riešiť problémy v tíme
-flexibilita, komunikatívnosť
-lojálnosť
-samostatnosť a zodpovednosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1475604  Datum zveřejnění: 19.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou pri osobnom rozhovore s uchádzačom