Konštruktér/ka produktov na R&D

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
01.02.2019
od 5,93 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok, dochádzkový bonus), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj nových produktov v 3D CAD (Creo)
• Spracovanie výkresovej dokumentácie
• Optimalizácia existujúcich produktov
• Podpora pri zavedení produktu do výroby

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Dochádzkový bonus
• Atraktívny sociálny program

uchádzači doručia e-mailom([email protected]), poštou, prípadne osobne žiadosť, štrukturovaný životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní na personálny odbor Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárske zameranie výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ technického smeru
• Znalosť 3D CAD (Creo výhodou)
• Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• Aktívna znalosť cudzieho jazyka (AJ alebo NJ)
• Práca s MS Office
• Samostatnosť, komunikatívnosť
• Zmysel pre tímovú prácu
• Flexibilita z hľadiska služobných ciest

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1537360  Datum zveřejnění: 11.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 5,93 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok, dochádzkový bonus), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.