Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Disponent

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
14.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri osobnom rozhovore s uchádzačom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sleduje zákaznícke požiadavky prichádzajúce z odbytu
  • pravidelne kontroluje a spracováva relevantné chybové hlásenia skupín
  • konzultuje s odbytom možnosti posunutia termínov a eventuálne úpravy množstva
  • konzultuje s odbytom možnosť odberu iného, náhradného na sklade dostupného balenia či prevedenia
  • včas preklápa plánované zákazky na výrobné zákazky
  • sleduje vývoj zaťaženia výrobných kapacít a v prípade preťaženia upravuje výrobný program preterminovaním plánovaných a výrobných zákaziek na reálny termín

  • samostatnosť
  • flexibilita
  • tímová práca
  • znalosť nemeckého, prípadne anglického jazyka je podmienkou

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B
Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávi v tomto roku svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 730 pracovníkov.
uchádzači zašlú žiadosť, profesný životopis a kópiu dokladu o vzdelaní e-mailom, poštou prípadne osobne na personálny odbor INA SKALICA

Kontakt

Mgr.
E-mail: poslať životopis

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica
ID: 1537911   Datum zveřejnění: 28.9.2016