Zámočník údržby budov

SCHAEFFLER

Miesto práce
okres Skalica
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové ohodnotenie je predmetom osobného jednania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 - denná kontrola a údržba zariadení výbavy a technológie budov
 - práca na zákazkách zo systému SAP

-13. a 14. plat
-motivačná odmena
-bonus za hospodársky výsledok
-dôchodkové poistenie
-možnosť zvyšovania kvalifikácie
- perspektívne a stabilné zamestnanie v modernom
strojárenskom podniku

je potrebné doručiť poštou, e-mailom, prípadne osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica svoju žiadosť, profesijný životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

-zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach a v šachtách
-vítaná prax v obore, spôsobilosť k obsluhe dopravnej a manipulačnej techniky, zváračský preukaz výhodou
-VP skupiny B, základy práce s PC
-vysoké pracovné nasadenie
 samostatnosť
 ústretovosť, ochota

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2485412  Datum zveřejnění: 8.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: mzdové ohodnotenie je predmetom osobného jednania