Nákupca pre Českú a Slovenskú republiku

SCHAEFFLER

Miesto práce
okres Skalica
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky sú prejednané s uchádzačom osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pridelené komodity podľa platnej „Commodity matrix“ pre všetky spoločnosti skupiny Schaeffler na SK&CZ – Travel management, Osobné ochranné pracovné pomôcky, Vybavenie kancelárie a dielne, Kancelárske potreby, Manipulačná technika, Vozový park
- prieskum trhu pre pridelené komodity pre všetky spoločnosti skupiny Schaeffler na SK&CZ
- vytvorenie databázy dodávateľov, jej správa a aktualizácia
- vyhľadávanie najvhodnejších ponúk a výber dodávateľov v spolupráci s odbornými oddeleniami
- management zmlúv
- obchodné návštevy u dodávateľov a ich hodnotenie v spolupráci s odbornými oddeleniami
- odborné vedenie decentralizovaných Nákupcov v Centre obstarávania
- podpora Centra obstarávania pri opakovaných problémoch spojených s
dodávkami, ktoré spôsobil dodávateľ (podľa platného eskalačného procesu)
- podpora pri riešení reklamácií
- zabezpečenie preúčtovania viac nákladov na dodávateľa, ktoré boli evidentne spôsobené dodávateľom pri dodaní nezhodnej dodávky a včasnej výzvy na náhradné plnenie dodávky
- likvidácia materiálových faktúr, t.j. potvrdenie množstva, ceny a termínu s podmienkami dohodnutými v objednávke
- reporting pre organizáciu SK&CZ, regionálny nákup a centrálny nákup
- reportovanie dosiahnutých úspor v špeciálnom reportovacom systéme BW
- účasť na projektoch nákupu v rámci konsolidovania spoločných nákupov a maximálneho zefektívnenia činnosti nákupu Schaeffler koncernu

- 13. a 14. plat
- motivačná odmena
- Schaeffler bonus
- možnosť byť súčasťou dynamickej a  modernej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program
- pracovné podmienky a  sociálne zázemie na vysokej úrovni
- možnosť zvyšovať si kvalifikáciu
- istota stabilného zárobku
- doplnkové dôchodkové poistenie

Informácie ohľadom výberové konania Vám poskytneme na t.č. 034/69 61 513, príp. 034/69 61 111 alebo 034/69 61 112.
Žiadosti spolu s profesným životopisom posielajte na uvedenú adresu, prípadne na uvedený e-mail

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
-schopnosť porozumieť cenovým modelom a analyzovať komerčné návrhy
-jednanie s ľuďmi
-zručnosť vyjednávať
-tímová práca
-analyzovanie a riešenie problémov
-pružnosť v myslení a rokovaní
-samostatnosť
-mobilita

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 764940  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: platové podmienky sú prejednané s uchádzačom osobne