Prevádzkový elektrikár

SCHAEFFLER

Miesto práce
Skalica, Slovensko
Termín nástupu
31.07.2018
od 3,67EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie dennej údržby
- odstraňovanie porúch
- vykonávanie plánovaných opráv

je potrebné zaslať žiadosť, životopis a kópiu dokladu o vzdelaní na tu zverejnenú adresu
súčasťou výberu je aj preskúšanie odborných znalostí z oblasti elektro pred osobným pohovorom s uchádzačom formou krátkeho testu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektroúdržba

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyhláška 508/2009, Z.z. § 22
- prípadne je možné aj zaškolenie absolventov s § 21, § 22 výhodou

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 914451  Datum zveřejnění: 6.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 3,67EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení