Regionálny nákupca hliníkových odliatkov

SCHAEFFLER

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
2 200 EUR/mesiacKonečná ponuka záleží od praxe a skúseností v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Agenda nákupu priameho materiálu pre automotive výrobu, pracovná pozícia je riadená z nemeckej centrály Schaeffler (Buehl)
  • Dopyty, cenové vyjednávania, výber dodávateľov a správa dodávateľského portfolia pre vybrané oblasti (hliníkové domce)
  • Realizácia projektov úspor v rámci priradeného portfólia dodávateľov
  • Vstupné audity u nových dodávateľov (komerčná časť)
  • Zabezpečenie zmluvných požiadaviek pre vybraných dodávateľov
  • Pracovné cesty k dodávateľom a na centrálu do Nemecka

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s nákupom v technickej oblasti

Počet rokov praxe

2

  • SS/VŠ technického príp. ekonomického zamerania
  • Prax v odbore nákupu (ideálne v rámci automotive) min. 3 roky
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (slovom aj písmom), nemecký jazyk výhodou
  • Znalosť v systéme SAP výhodou
  • Časová flexibilita a ochota cestovať
  • Dobré komunikačné  schopnosti

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4805487  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac