Hlavný účtovník/účtovníčka

schambeck slovakia s. r. o.

Miesto práce
Plzeň - město
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie záväzkov a pohľadávok
• účtovanie došlých platieb
• príprava online platby
• účasť na príprave mesačných, štvrťročných a ročných účtovných bilancií
• účtovanie pokladní
• kontrola výdavkov za dopravu
• vedenie a vystavovanie upomienok
• kontakt s daňovým úradom
• optimalizácia procesov v oblasti finančného účtovníctva
• príprava pre externé mzdové účtovníctvo
• cestovné výdavky

Pracovná pozícia zahŕňa všetky činnosti spojené s komplexným vedením účtovníctva, potrebné sú zákonné znalosti v danej oblasti platné v Slovenskej a Českej Republike. Samotná pozícia je v Českej Republike v Plzni. Poskytujeme 3 mesačné školenie v našej centrále v Oberschneidingu v Nemecku, ubytovanie zabezpečené.

Tešíme sa na zaslanie Vášho podrobného životopisu s uvedením očakávaného platu a termín možného nástupu.

Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti schambeck slovakia s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme iba kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
• Minimálne 5 rokov prax v danej oblasti
• Znalosti IFRS-štandardov
• Ovládanie práce s účtovníckym softvérom, optimálne SAP B1
• Vodičský preukaz a ochota cestovať (1-2x mesačne Oberschneiding Nemecko, 1x mesačne Bratislava cca 2 dni)
• Nutná znalosť nemeckého jazyka

Očakávame
• Nadšenie pri práci
• Úprimnosť a poctivosť
• Úctivý a tolerantný prístup
• Zaradenie sa do nášho rodinného prostredia

Spoločnosť schambeck automotive pôsobí prostredníctvom siete pobočiek v Európe, poskytuje svoje služby v oblasti zabezpečenia kvality a manažmentu prevažne výrobcom v automobilovom a strojárskom priemysle. Na Slovensku v zastúpení dcérskou spoločnosťou schambeck slovakia s.r.o..

Spoločnosť zabezpečuje optimalizáciu procesov a produktov, kontrolu, triedenie, opravy, mobilné 3D meranie, podporu pri nábehových projektoch, Q-Plánovanie - APQP - FMEA, Resident Engineering, Consulting a certfikácie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3113458  Datum zveřejnění: 26.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou