Skladník

Schicht s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hněvotínská 711, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-17
Mzdové podmínky (brutto)
14500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Schicht s.r.o., IČ 27287149
Pracoviště:Schicht s.r.o., provozovna Olomouc, Hněvotínská 711/56, Neředín, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-17
Mzdové rozpětí:od 14500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výběrové řízení se uskuteční dne 10.11.2016 v 9:00 hod. ve velkém sále (přístavba) na adrese ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, Vejdovského č. p. 988/4, Olomouc.

Pracoviště: Hněvotínská č.p. 711/56, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou.
Požadujeme: iniciativní a kreativní přístup, praxe jako řidič motor. vozíku výhodou, řidičský průkaz na elektrický a motorový vozík vítán, popř. možnost dodělat.
Klíčové úkoly: přeprava a manipulace s obalovými materiály, finálními výrobky a obchodním zbožím
Nabízíme: spolupráci se silným zahraničním partnerem, práci v zajímavém portfoliu výrobků, příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování. Mzda: 14.500,- Kč + odměna za výkon.

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11613160780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou