Schindler Seko architekti hledají do týmu motivovaného architekta či architektu!

Schindler Seko architekti s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Schindler Seko architekti hledají do týmu motivovaného architekta či architektu.
Nabízíme tvůrčí spolupráci v mladém mezinárodním kolektivu.
Zabýváme se tématy bydlení a pracovního prostředí ve všech jeho formách a také stavbami pro kulturu a sociální a zdravotní služby.
Často se účastníme vyzvaných architektonických soutěží.
Zájemce prosíme o zaslání CV včetně portfolia na email: [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

dog friendly prostředí
možnost kariérního růstu
flexibilní pracovní doba a práce z domova
teambuildingové aktivity a večírky
fotbálek
šipky
software a hardware je samozřejmostí

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Architekt, projektant

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

ArchiCAD - Mírně pokročilý
Twinmotion - Mírně pokročilý
Adobe Photoshop - Mírně pokročilý
Adobe Photoshop Elements - Mírně pokročilý
Rhinoceros 3D - Mírně pokročilý
BricsCAD - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dvacetičlenný mezinárodní tým Schindler Seko architekti nabízí komplexní služby architektů a inženýrů: od vyhodnocení investičního záměru, přes tvorbu konceptů, až po celkový návrh stavby včetně interiérů. V rámci našich služeb zajišťujeme územní rozhodnutí a stavební povolení, detailní návrhy tendrové a prováděcí dokumentace s autorským dozorem během stavby a finální zajištění kolaudačního rozhodnutí. Zpracováváme také územní plány, regulační plány a územní studie. Mezinárodním i lokálním investorům nabízíme znalost místního prostředí a know-how v rámci Evropské unie, především pak v německy hovořícím teritoriu.

Kontakt

ID: 4245252  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc