Řidič valníku s plachtou (o nosnosti max. 10800 kg) - skladový manipulant

SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. (MPSV)

Žižkova 1595, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-24
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o., IČ 25068903
Pracoviště:SCHMOLZ + BICKENBACH s.r.o. - pracoviště Frýdlant n/O, Žižkova 1595, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-24
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:C04 8/3/2017
Požadujeme - řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, platné školení řidičů, hotové psychotesty, digitální kartu řidiče, ochotu k fyzické práci, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, slušné vystupování, průkaz na VZV, jeřábnický a vázačský průkaz výhodou, zkušenosti s obsluhou pásové pily výhodou
Kontakt - telefonicky, e-mailem, osobní kontakt - po předchozí domluvě
Zaměstnanecké výhody - stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11623170792

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C