Operátoři strojů a zařízení

SCHOTT CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zašovská 850, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-20
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (81899)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHOTT CR, s.r.o., IČ 64609855
Pracoviště:SCHOTT CR, s.r.o. 01, Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-20
Mzdové rozpětí:od 16000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OPERÁTOŘI STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
POŽADUJEME: SO/ÚSO v technickém oboru výhodou, praxi ve výrobě výhodou, práci ve třísměnném provozu (pondělí - pátek), manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha poloautomatického stroje na výrobu světelných vodičů pro automobilový průmysl, výstupní kontrola kvality výrobků dle výkresů a údajů, balící práce
NABÍZÍME: dodatkovou dovolenou, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 686 153, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11607970795

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání