Skladníci

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zašovská 850, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., IČ 25640551
Pracoviště:Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-16
Mzdové rozpětí:od 17000 do 24000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SKLADNÍCI
Požadujeme: praxe s řízením VZV - aktivní řidič s platným průkazem, zkušenosti s obdobnou pozicí ve skladu výhodou, ochota pracovat na 3 směny, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
Náplň práce: činnosti spojené s příjmem, skladováním a výdejem komponentů, hotových výrobků, náhradních dílů, režijního a obalového materiálu., navádění údajů (příjem, výdej, aktualizace) do skladového informačního systému SAP, doplňování materiálu do pracovních stolů pro montážní dělníky a příručních regálů, práce ve 3 směnném provozu
Nabízíme: příplatky za noční směnu 22 Kč / hod, příplatky za odpolední směny 5,5 Kč / hod, příplatky za přesčas 35 %, roční odměny 0 - 5 % roční mzdy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na cafeterii, volné parkovací místa přímo před podnikem, dynamickou práci v perspektivní společnosti
První kontakt: e-mailem na: [email protected]

Poslední změna:2017-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12183220759

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)