Referenti prodeje

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zašovská 850, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., IČ 25640551
Pracoviště:Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENTI PRODEJE
POŽADUJEME: Vzdělání VŠ/SŠ. Zkušenosti v oblasti prodeje. Výborné komunikační a organizační schopnosti. Samostatnost, analytické schopnosti. Odpovědný přístup k týmové práci, odolnost vůči stresu. Uživatelská znalost PC (SAP, MS Office, Lotus Notes). Nutná vynikající znalost českého, anglického a francouzského jazyka slovem i písmem.
NÁPLŇ PRÁCE: Denní komunikace se skupinou vyčleněných zákazníků. Přijímání a vyřizování objednávek od zákazníků, jejich zpracování a aktualizace v systému SAP. Koordinace zahraničních montážních prací, poskytování technické podpory zákazníkům. Řešení zákaznických problémů (reklamace, náhradní díly, záruky). Správa zákaznických dat v SAP, aktualizace ceníků a produktových listů. Spolupráce s oddělením plánováním výroby. Řešení platebních záležitostí. Tvorba analýz a reportů
NABÍZÍME: Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce). Benefitový systém Cafeterie.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
ov. 23.2.2017

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12017550773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou