Vedoucí výrobního střediska

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zašovská 850, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (3122)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., IČ 25640551
Pracoviště:Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ VÝROBNÍHO STŘEDISKA
POŽADUJEME: Min. SŠ technického směru. Pracovní zkušenost na vedoucí pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky. Aktivní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci. Výborná znalost MS Office, znalost SAP výhodou. Výborné komunikační a organizační schopnosti.
NÁPLŇ PRÁCE: Aktivní řízení výroby rámů příp. dveří chladících zařízení. Koordinace výrobních kapacit, stanovení priorit. Řízení procesu neustálého zlepšování a aplikace LEAN management. Sestavování a plnění krátkodobých a dlouhodobých cílů. Sledování KPI´s zaměstnanců, vyhodnocování a vylepšování efektivity. Stanovení a implementace strategie na zlepšení těchto ukazatelů. Motivace přímých podřízených. Zajištění bezpečnosti práce, dodržování norem, pracovních postupů. Komunikace napříč společností (kvalita, logistika, nákup, údržba, atd.).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené. Příspěvek na penzijní a životní pojištění. Sick Days. Program podpory zdraví. Benefitový systém Cafeterie.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
ov. 7.4.2017

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12112060783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou