Interní auditor kvality / správce systému managementu

Schwan Cosmetics CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 176, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Schwan Cosmetics CR, s.r.o., IČ 26036835
Pracoviště:Průmyslová 176, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 26000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Interní auditor kvality / správce systému managementu - vzdělání vysokoškolské inženýrského nebo magisterského směru. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 25.000,-- - 26.000,-- Kč hrubého. Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. Plat. Požadujeme: AJ - úroveň alespoň B2, schopnost samostatného rozhodování, znalost standardů ISO pro řízení kvality a integrované řízení organizací, pokročilá uživatelská znalost IT - MS Office, Adobe, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, NJ - výhodou. Nadstandardní dovednosti výhodou: znalost principů řízení podnikové dokumentace, znalost základů procesního řízení a tvorby procesních diagramů, znalost základů interního auditování, základní přehled o metodách zlepšování podnikových procesů, znalost základů projektového řízení. Náplň práce: účast na správě podnikového systému managementu, správa podnikových procesů v ERP prostředí, spolupráce při standardizaci podnikových procesů, spolupráce při zpracování podnikové dokumentace, příprava a účast při interních a externích auditech, trénink v oblasti podnikového systému managementu, spolupráce na celopodnikových projektech zlepšování. Kontakt: Bolechová Lucie Ing., e-mail: [email protected]. Ověřeno 30.6.2016.

Poslední změna:2016-07-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 10528510757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní, výhodou