Obráběč cnc - pracoviště nové město na moravě

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. (MPSV)

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o., IČ 63480174, http://www.schwartz-plastic.cz
Pracoviště:SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. - pracoviště Nové Město n.M., Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
je členem skupiny podniků Schwartz Technical Plastic, předního evropského výrobce strojních součástí z technických plastů. Naše produkty prodáváme výrobcům strojů a strojních zařízení po celém světě. V mnoha odvětvích jsme společně s našimi zákazníky průkopníky inovativního použití technických plastů.

V rámci rozvoje naší společnosti hledáme pro náš závod v Novém Městě na Moravě vhodné kandidáty na tuto pozici:

Náplň práce:
- obrábění součástek na CNC soustruhu
- upínání součástí a nástrojů
- čtení a upravování CNC-programů
- samostatná kontrola obrobků
- seřizování stroje
- vykonávání jednoduchých oprav a údržby strojního zařízení

Váš profil:
- ukončené SOU s technickým zaměřením (nejlépe obor obráběč kovů)
- dobrá znalost čtení technických výkresů
- praxe v oblasti obrábění výhodou

Nabízíme:
- perspektivní práci u dynamicky se rozvíjející firmy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- roční odměnu
- možnost zaměstnání na hlavní i vedlejší pracovní poměr
- nástup možný ihned

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 10384450722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou