Kontrolor kvality

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. (MPSV)

Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech (21455)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o., IČ 63480174, http://www.schwartz-plastic.cz
Pracoviště:SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. - pracoviště Nové Město n.M., Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONTROLOR kvality
- vstupní / výstupní kvality
Náplň práce:
- rozměrová kontrola hotových výrobků
- zaznamenávání výsledků kontrol kvality (jak je definováno v dokumentaci nebo nadřízeným)
- vedení dokumentace
- aktivní podílení se na zlepšování kontroly kvality a pracovního prostředí
Váš profil:
- min. SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. „B“
Nabízíme:
- rozmanitou pracovní náplň u moderní a perspektivní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- zvýhodněný mobilní tarif
- odborná školení
- zahraniční stáže u sesterských společností
- roční odměnu
- mimořádné odměny
- nástup možný ihned
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na následující e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12412700740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B